Kim jestem imageKim jestem image
Na wstępie chcę przekazać, że przeogromnie się cieszę i jest mi niezmiernie miło, że chcesz mnie bliżej poznać. Z pewnego względu jesteś tutaj i niezależnie, czy jesteś rodzicem, czy nastolatkiem, poszukujesz wsparcia.

Mam na imię Ania, jestem dyplomowanym doradcą zawodowym, coachem kryzysowym, pedagogiem. Ukończyłam liczne szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Racjonalnej Terapii Zachowań, czy Dialogu Motywującego. Jestem także realizatorem programu profilaktycznego FreD goes Net

Od 2010 pracuję z młodzieżą, studentami (oraz dorosłymi). Specjalizuję się w pracy w zakresie podejmowania decyzji oraz diagnozie potencjału. Ponadto pracowałam z nastolatkami: ze zdiagnozowanymi trudnościami w nauce, z emocjami; chcącymi zmienić szkołę, znaleźć więcej czasu dla siebie dzięki odpowiedniemu planowaniu jak również z tymi, którzy planują rozpoczęcie nauki za granicą. Prowadzę także warsztaty rozwijające kompetencje zw. ze stresem, relacjami, skuteczną nauką.

Obecnie jako konsultant merytoryczny współpracuję z Katalyst Education - Mapa Karier -  oraz jako pedagog / doradca  z warszawskimi Poradniami Psychologicznymi.

W kręgach zawodowych interesuje się m.in.: wielokulturowością, reorientacją zawodową opartą na kompetencjach, decyzjach edukacyjnych i zawodowych, wypaleniem zawodowym. Prywatnie zaś: językami obcymi, podróżami. Po tysiącach kilometrów spędzonych w drodze, w różnych warunkach uważam, że tak w podróży, jak i w życiu największą wartością są inni ludzie. I to właśnie oni są inspiracją.